21 Mercedes gle używane i okazyjne

Obecnie nie ma ogłoszeń w Twoim kraju dla tego wyszukiwania. Pokazujemy oferty z pobliskich krajów.

Ogłoszenia z Francja

Te ogłoszenia są wyświetlane jako międzynarodowe, aby ułatwić Ci porównanie.

FR
MERCEDES GLE
🇫🇷 FR

MERCEDES GLE

29.990 €
2008 rok 140.333 km Diesel Automatyczna

Achetez cette MERCEDES GLE d'occasion reconditionnée 350 d - BVA 9G-Tronic - 4-Matic AMG Line Diesel 5 places Qgris Boîte auto à 29 990 € avec Distinxion.

Distinxion GUÉRET
Zobacz ogłoszenie

Szybki przewodnik zakupu MERCEDES GLE używane i okazje z danymi w czasie rzeczywistym

Analizujemy ceny, przebiegi i trendy dla MERCEDES GLE używane i okazje

Jaka jest średnia cena MERCEDES GLE używanych i okazji?

43 559 zł

Jaki jest średni przebieg MERCEDES GLE używanych i okazji?

127.495 km

Jaki jest najczęstszy rocznik MERCEDES GLE używanych i okazji?

2021

Jakie jest średnie zużycie paliwa MERCEDES GLE używanych i okazji?

Od 5.90 l/100km

Jakie jest najpopularniejsze paliwo dla MERCEDES GLE używanych i okazji?

Diesel

Jaki kolor MERCEDES GLE używanych i okazji jest najpopularniejszy?

Gris

Wabiti

Znajdź idealny pojazd dla siebie na Wabiti

Wabiti łączy kupujących i sprzedających w przejrzystej, szybkiej witrynie bez zbędnego szumu. Porównaj tysiące pojazdów używanych, filtruj według marki, modelu, paliwa, przebiegu, koloru i ceny.

Niezależnie od tego, czy szukasz małego auta miejskiego, rodzinnego SUV-a, modelu sportowego czy motocykla, znajdziesz oferty od profesjonalistów i osób prywatnych.

Przygotowujemy Wabiti do działania w kolejnych krajach Europy, z doświadczeniem dopasowanym do każdego rynku i typu pojazdu.

Porównaj z kontekstem

Nie patrz tylko na cenę: umieść każde ogłoszenie w kontekście i wcześniej wykryj, które opcje zasługują na więcej uwagi.

Decyduj szybciej

Odfiltruj szum rynkowy i szybciej przejdź od przeglądania do decyzji, który samochód pasuje do Ciebie i Twojego budżetu.

Kontaktuj się z większą pewnością

Kiedy ogłoszenie wygląda dobrze, jesteś lepiej przygotowany do rozmowy ze sprzedawcą i ustalenia priorytetów kolejnych kroków.